LATLATENGENG
LITLITGERGER
RUSRUSSWESWE
Tūrisma ceļš Baltijas jūras austrumu krastā no pilsētas uz pilsētu Ventspils – Liepāja – Klaipēda

Ventspils atrodas Latvijas ziemeļrietumos pie Ventas ietekas Baltijas jūrā. 189 km no galvaspilsētas Rīgas.

www.ventspils.lv
Liepāja ir pirmā Latvijas pilsēta, kuras bākugunis redz Eiropas kuģotāji. Liepāja ir trešā lielākā pilsēta Latvijā.
www.liepaja.lv
Lielākā Lietuvas ostas pilsēta Klaipēda atrodas Lietuvas ziemeļrietumos pie Baltijas jūras.
www.klaipeda.lt
Sāremā ir lielākā Igaunijai piederošā sala Baltijas jūrā. Savu unikalitāti tā saglabājusi pateicoties sava ģeogrāfiskajam stāvoklim - nošķirtībai no pārējās Igaunijas teritorijas.
www.visitsaaremaa.ee
Novada centrs Talsi ir viena no gleznainākajām Latvijas pilsētām. Deviņi pakalni un divi ezeri rada tikai Talsiem raksturīgo ainavu. Visskaistāk te ir ķiršu un ābeļu ziedēšanas laikā.
www.talsi.lv
Lejuplādēt karti PDF

Starptautisks tūrisma ceļš Baltijas jūras piekrastē Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kultūrvēstures un dabas iepazīšanai un aktīvajam tūrismam.

Tūrisma ceļš „Baltijas krasts” sākas no Kuršu kāpas Lietuvā un turpinās gar Baltijas jūras piekrasti Rietumlatvijā (Kurzemē) līdz pat Sāremā salai. Šajā reģionā atrodas Ventspils un Liepāja – divas skaistas Latvijā ostas pilsētas, Klaipēda – lielākā piejūras pilsēta Lietuvā, kā arī Kuresāre - Sāremā salas lielākā pilsēta. Šīs pilsētas jau daudzus gadus mērķtiecīgi un ilglaicīgi sadarbojas, lai šī reģiona tūrisma piedāvājumu veidotu daudzveidīgāku un interesantāku.

 Pēc Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iestāšanās Eiropas Savienībā eiropiešu un visas pasaules interese par Baltijas valstīm pieaug, arī robežu šķērsošana ir bez ierobežojumiem.

Piedāvājam Jums „Baltijas krastā” iepazīties ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kultūrvēsturi un dabu, kā arī atpūsties pie Baltijas jūras, kas ir slavena ar plašām un smilšainām pludmalēm.

Phare